בוטים ויישומים עוזרים להרחיב את האפשרויות להשגת אסימונים נוספים. זה נחשב ליתרון של מצלמת האינטרנט של אתר chaturbat, אם אתה משווה אותו לאתרים דומים אחרים. כ 75% מהדגמים טרם העריכו את האפשרויות של “עוזרים”, מכיוון שהם יודעים את השפה האנגלית בצורה לא טובה.

נערות ליווי בלוד מרכז תמונות אמיתיות VIP רוסייה כוסית בתל אביב רוצה לקבל את העיסוי האירוטי הכי מחרמן במרכז? רוסייה שווה במיוחד תפגוש אותך בדירתך או… ***-******* הודעה תל אביב והמרכז תמונות אמיתיות VIP תמונות אמיתיות – חדשה בת”א ! אינה ! נמאס לך להתאכזב שמבטיחים לך תמונות אמיתיות ומגיעה אליך בחורה אחרת? לא הפעם בהתחייבות! תכיר… ***-******* הודעה

למעשה, תוספות אלה משפיעות לטובה על רווחי האמנים והפופולריות שלהם. אילו יישומים ובוטים בצ’אטורט ראויים לתשומת לב? מודלים של מצלמות רשת מנוסים הצליחו להעריך את הפונקציות שלהם ולהסיק את המסקנות הנכונות.

כיצד להתקין יישום ובוטים ב- Chaturbate?

על פי כללי מצלמת האתר, הדגם יכול בו זמנית להתקין 3 בוט ורק יישום אחד. כדי לבחור פונקציה מתאימה, עליך לעבור לדף האפליקציות והבוטים. תחת כל יישום יש כפתור “הפעל אפליקציה”, יש ללחוץ עליו אם ברצונך להשתמש ביכולות המשאבים הללו.

אם תבחר את היישום הנכון, תוכל לקדם במהירות את החדר, למשוך נושאי MEMB חדשים ולהרוויח יותר אסימונים. למעשה, האתר מציע עשרות בוטים. אין זה מפתיע שמודלים לא תמיד מבינים אילו פונקציות באמת מועילות.

הבוטים המובילים בצ’אטורט

איזה “עוזר” לבחור? דגמי מצלמות רשת עם ניסיון עשו דירוג משלהם של בוטים שימושיים ב- Chaturbat:

נערות ליווי בלוד תצוגה כרשימה * מודעות בשורה תל אביב והמרכז בת ** בתמונות אמיתיות ***-******* וואטסאפ תל אביב והמרכז קולביאנית חדשה בת”א ***-******* וואטסאפ תל אביב והמרכז אולגה בתמונות אמיתיות ***-******* וואטסאפ תל אביב והמרכז קארינה חדשה בישראל ***-******* וואטסאפ תל אביב אירה – פינוק מבחורה תל אביבית ***-******* וואטסאפ תל אביב

 • TipMenuplus הוא פונקציה שימושית כאשר המבקרים צריכים ליידע על עלות השירותים. תפריט נוסף מדבר על אילו שירותים מציע הדגם ומה המחיר עבורם.
 • TippersLeaderboard – Bot, המרכיב את החלק העליון של האורחים הנדיבים. בגלל זה, ההתרגשות מופעלת. גברים מתחילים להראות נדיבות להיות בשורות העליונות של רשימה זו.
 • סגירת בוט נוח האוסר על שליחת הודעות למשתמשים שאין להם כסף במאזן. אז האורחים עם ארנקים ריקים מבוטלים. הבוט יאפשר לחבר לצ’אט רק לאחר חידוש המאזן.
  דרכים להרוויח…
  צעד -אתב -שלב…
 • Roomroules. מהות הבוט היא שהוא משמיע את המבקרים בכללי החדר. דרישות אלה קובעות את מודל מצלמת הרשת. לפיכך, ניתן להימנע מאותו סוג של שאלות, אשר לעיתים קרובות מתעוררות בראשי החבר’ה.
 • Autotippthankyou – הבוט הזה עוקב אחר כל הקהילות של האסימונים. עבור כל מחמאה פיננסית, החבר יקבל הכרת תודה אוטומטית מהילדה. האיש שמח על כך שהוא הבחין בו. זה גם נוח לדגם, מכיוון שהוא לא תמיד מסתדר בזמן להגיב לתנועה של נדיבות.
 • אלה חמש בוטים שבוחרים לרוב במצלמת הרשת של הדגם. פונקציות כאלה באמת מקלות על תהליך התקשורת במהלך האתר.

  מחפש נערות ליווי בלוד ? צפה בתמונות וטלפונים של בחורות אמיתיות שמחכות לשיחת הטלפון שלך, לעיסוי מפנק ולוהט בכל שעה ביום ⭐️ באתר “כוכב הסקס” !

  יישומים פופולריים ב- Chaturbate

  היישומים פונקציונליים יותר. הם יכולים למלא את הפקודות הרשומות, לעקוב אחר יעדים, לשלוח התראות ופעולות רבות אחרות.

  בין היישומים דירות דיסקרטיות בקרית אתא השזופים, המודלים נבדלים על ידי הדברים הבאים:

  • עצה מטרה לאיפוס אוטומטי – עוזר נאמן להיווצרות יעדים ומעקב אחר יעדים. נוח שאחרי שהשיג את התוצאה, היישום מאפס את הציון. לפיכך, ילדה יכולה לאסוף את הסכום הרצוי מספר פעמים.
  • עצה רב-שערים-עם עזרתה תוכלו ליצור מספר יעדים. היישום עוזר גם לעקוב אחר הממברנה הפעילה והנדיבה ביותר. נוח, מכיוון שהדגם יכול לשים לב למאוורר בזמן. לא צריך לבזבז זמן על צופים חמדנים.
  • Token Keno – משחק לאסימונים לנושאי MEMB. הילדה מציבה כרטיס לוטו עם חלונות בהם מספרים מספרים. הצופה משלם עבור המספר ומקבל בונוס – השלמת המשימה מהאמן. כמובן, פילגש הפרופיל ממציינת את כל הרצונות, כך שלא יכולות להיות הפתעות לא נעימות.
  • Lovense Lush – תוכנית המאפשרת לך לנהל צעצועים שנמצאים בחדר הילדה. היישום מבוקש בקרב צופים בגילאים שונים. לכן, יותר ויותר דגמים בוחרים בפונקציה זו. השידור הופך להיות מעניין יותר.
  • טיפים לשניות – יישום בצורה של משחק. הגרלה משוחקת בין האורחים, על פי הכללים שכולם צריכים לזרוק מספר מסוים של אסימונים לחשבון. האפליקציה מכנה באופן אקראי את הסכום, ומעוררת את ההתרגשות אצל גברים.

  למעשה, יש הרבה בוטים ויישומים באתר chaturbat. כולם נועדו לפשט את העבודה עם נושאי MEMB. לכן עליכם לשים לב לידיעתם ​​וללמוד את הפונקציות שהם מציעים.